Jdi na obsah Jdi na menu
 


 
Obrazek

Mnoha znás si již určitě všimlo nebo zaslechlo o dohadech zda sou výmysly od Applu (i pod, i phone...) dobré . Dobré ? To ano ... tak na hraní . Když si více přiblížíme i Phone , zjistíme že je to opravdoví pokrok v technice , jeho parametry sou úžasné , jak displej , funkce atd . ale co se zvuku týče ... žádný zázrak . Sou levnější přehrávače ktéré mají lepší zvukoví čip než všecky i pody . I phone je opravdu zábavná věc s perfektním zpracovaním zábavných funkcí , grafikou , připojením přes wi -fi atd . Ale je drahej jak krava a hraje průměrně . Kdo má sluch a chce mít opravdový požitek tak at spis zvoli variantu B - I poda ne . Co se týče datového přenosu , Ipod si opět vylámal zuby . Bez toho debilního ( podle výrobců užitečného ) programu proste do přehrávače nic nenarvete . Zatím co konkurence zvolila variantu že se přehrávač tváří jako Flash disk . A jentak pro informaci : MAC není počítač :-P . Takže rada na závěr , pokud neočekáváte ze váš přehrávač bude na hraní, brouzdání po netu , na sprchování atd ... rozhodně si kupte něco jiného . Doporučuji Emgeton M7Cult plus . Sám ho vlastnim a podle mého je to super přehrávač za super cenu . A hraje líp :-)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jedině creative

(MUCK, 27. 10. 2010 16:20)

Šulínci na co si tady hrajete.. nejlepší je stejně creative zen x-fi. kdo nezná nepochopí zvuk se z žádným iphonem a ipodem nedá srovnávat..vy buzíčci.. kupte si něco normálního ne hračk pro debilní rozmazlený dětci zdar!!

Kretene!

(Tajny, 25. 7. 2009 16:16)

Je videt ze si I-poda v zivote nedrzel v ruce natoz ho mit pustenyho do usi! Hraje (aspon shuffle 2G) vyborne zvuk jak z hifi veze za petset tisic a tim ze nema displey vydrzi mnohem vic nez ostatni mp3 a baterka mi vydrzela hrat 13 hodin v kuse coz ti sotva naka noname empétrojka vydrzi.

heee

(katuska, 3. 7. 2009 1:41)

nebude kvalita zvukz spis sluchatkama? tz skluchatka se hned vzjebou ale kdyz si i pod pichnu do auta tak je to ok :]